Nieuws

Face of the Family: Erika van den Boogaart

Bij Dekker Chrysanten in Hensbroek werken we met ruim 170 professionals. In Face of the Family brengen wij maandelijks één van deze professionals in beeld. Aan de hand van verschillende vragen laten we je graag kennis maken met onze collega’s en bieden we inzicht in de diverse functies binnen ons familiebedrijf.

Deze maand schijnen we de spotlight op Erika van den Boogaart, een veelzijdig lid van ons team bij Dekker Chrysanten in Hensbroek. In dit interview delen we haar verhaal, ervaringen en toewijding aan haar werk bij Dekker.

Het Begin

Erika’s reis bij Dekker Chrysanten begon via Baanbereik, toen ze op zoek was naar een nieuwe baan. Voordat ze bij Dekker begon, had Erika al ervaring opgedaan als officemanager. Ondanks dat de aangeboden functie in eerste instantie maar een paar uur per week was, trok de vacature haar aandacht en besloot ze op gesprek te gaan. Dit bleek een goede keuze te zijn.

Nieuwe Uitdagingen

Erika komt uit een familie die allemaal in het groen en biologie werken, maar zelf heeft ze alles behalve groene vingers. Toen ze haar familie vertelde dat ze bij een chrysantenveredelaar ging werken, werd ze een beetje uitgelachen. “In eerste instantie dacht ik wel, waar begin ik aan?”

Maar al snel ontdekte Erika dat je als officemanager of recruiter helemaal geen groene vingers nodig hebt. Bovendien zijn er altijd collega's die haar graag helpen als ze ergens niet uitkomt.

Ondanks haar gebrek aan groene vingers, heeft Erika haar draai gevonden bij Dekker. De vele verschillende takken van sport binnen het bedrijf maken het soms lastig om te begrijpen wat waar gebeurt, maar dat houdt het werk juist interessant en uitdagend.

Veelzijdige Functie

Als officemanager is Erika een onmisbare schakel. Van het regelen van vergaderingen tot het boeken van reizen, en van het beantwoorden van telefoontjes tot het zorgvuldig beheren van het gebouw - geen taak is haar te veel. "Elke dag brengt nieuwe uitdagingen met zich mee. Van simpele vragen als 'heb je een paperclip?' tot last-minute verzoeken voor bijvoorbeeld cadeautjes, het is hier altijd in beweging!"

Maar er is een nieuwe uitdaging bijgekomen- ze is nu ook betrokken bij recruitment. Als recruiter speurt ze naar nieuw talent, voornamelijk eerst binnen ons eigen netwerk. Deze toevoeging aan haar takenpakket vraagt om een frisse set vaardigheden en kennis, en Erika stort zich vol enthousiasme op deze nieuwe uitdaging. Ze neemt de tijd om de verschillende afdelingen te leren kennen, waardoor ze beter inzicht krijgt in wat elk team nodig heeft voor effectieve functieprofielen.

Met haar waardevolle ervaring als officemanager weet Erika als geen ander hoe ze collega's kan ondersteunen bij allerlei uitdagingen. Die expertise komt nu perfect van pas in haar rol als recruiter, waar ze haar positieve instelling gebruikt om het juiste talent aan te trekken en ons team te versterken.

Samenwerking en Trots

Het leukste aan haar werk vindt Erika het contact met mensen. “Er is altijd wel iemand die even een praatje komt maken. Het kan de postbode zijn die een pakketje brengt of bij wijze de directeur die de druifjes van mijn bord komt eten. Die persoonlijke interactie maakt mijn werk zo leuk.”

Kansen en Groei

Erika ervaart Dekker Chrysanten als een goede werkgever die veel kansen biedt. “Het is een groot bedrijf, maar zo voelt het niet. Het is een familiebedrijf en dat voel je echt. Je bent onderdeel van de 'familie' en dat is vanaf dag één zo. Ze kijken echt naar je als mens en niet alleen als werknemer. Kijk maar naar mij: ik begon als officemanager en ben nu ook recruiter. Dat had ik nooit kunnen bedenken.”

Enthousiasme en Toewijding

Erika’s enthousiasme en toewijding zijn duidelijk merkbaar. Ze geniet van de veelzijdigheid van haar werk en de kansen die Dekker haar biedt. Haar motto is simpel: “Ik vind alles wat ik bij Dekker doe leuk!” Haar inzet en positieve houding maken haar een waardevol lid van het team bij Dekker Chrysanten.

Ben je nieuwsgierig naar wat Dekker Chrysanten jou te bieden heeft?

Neem dan eens een kijkje op onze vacaturepagina: Overzicht vacatures bij Dekker Chrysanten. Je kunt ook rechtstreeks contact opnemen met Erika door je reactie te sturen naar apply@dekkerchrysanten.recruitee.com of door te bellen naar 0226 – 45 60 60.

Terug